Skontaktuj się z nami!

+48 511 625 620 | info@hemp4active.pl

O firmie

Hemp4Active to nowa marka na rynku sportowych suplementów oraz suplementów diety, specjalizująca się 
z produktami stosowanymi każdego dnia przez sportowców i osoby prowadzące aktywny tryb życia. 

Badamy zagadnienie łączenia fitokanabinoidów, adaptogenów i witamin z innymi substancjami zalecanymi w sporcie, identyfikujemy problemy i wyszukujemy naturalnych rozwiązań na trudności pojawiające się w wyniku treningów. 

Tworzymy unikalne produkty i odpowiadamy na potrzeby osób aktywnych, dbających o formę, ciało i kondycję. 

Hemp4Active poprzez wykonanie szeregu badań oraz testów, powstały unikalne produkty zawierające  adaptogeny, kannabinoidy, naturalne ekstrakty i witaminy. Pozwoliło to osiągnąć wysoce zadowalające efekty w obniżeniu stresu organizmu zarówno fizycznego jak i psychicznego. Uzyskana głęboka regeneracja polepsza wyniki sportowe (co pozwala na głęboka regeneracje - czyli najlepsze wyniki). 

Właścicielem marki Hemp4Active jest Athena Labs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, należąca do grupy kapitałowej Athena Distribution Sp. z o.o. Spółka Komandytowo - Akcyjna.

 

Zespół Hemp4Active składa się z ekspertów w dziedzinie fitokanabinoidów, żywienia oraz sportu. 

Są wśród nas wyśmienici biochemicy, wyspecjalizowani w pracy z  kannabinoidami, dietetycy i psychologowie żywienia, a także sportowcy, Mistrzowie świata w swoich dziedzinach, którzy doskonale znają potrzeby osób żyjących sportem, prowadzących szybki i aktywny tryb życia. W tworzeniu marki postawiliśmy na myślenie wykraczające poza schematy połączone z nieszablonowymi działaniami, w wyniku czego powstała seria unikalnych produktów sygnowana marką Hemp4Active.

Pionierskie zastosowanie kanabidiolu  w produktach Hemp4Active było wynikiem wsłuchania się w głosy dochodzące z rynku, a chęć sprostania ich oczekiwaniom była kluczowym czynnikiem w tworzeniu mark. Kanabidiol CBD znalazł już zastosowanie w takich dziedzinach jak medycyna i farmacja, kosmetologia, żywność, sport czy suplementy diety.

Marka Hemp4Aactive dedykowana jest wszystkim osobom, które chcą zoptymalizować jakość funkcjonowania w życiu codziennym.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl